Av. Zeynephan Gemicioğlu

Av. Zeynephan Gemicioğlu

Av. Zeynephan Gemicioğlu

Ortak

Saint Joseph Fransız Lisesi’nden ve Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra 2007 yılında İstanbul Barosuna avukat olarak kayıt olmuştur. 7 yıl uluslararası müvekkil portföyü olan bir Hukuk Bürosunda 1 yıl da bir Holding’in Hukuk Müşaviri olarak çalıştıktan sonra Hukuk Büromuza katılmıştır.


Uzmanlık alanları; Şirketler Hukuku, Ticaret hukuku, yönetim kurulu ve genel kurul toplantıları ve bu toplantılarda müvekkillerin temsili, şirket kuruluşları ve yabancı yatırımlar gibi kurumsal konularla ilgili danışmanlık hizmetleridir. Bunlarla birlikte Sözleşmeler, yorum ve müzakereler, Birleşme ve Devralma süreçleri Gemicioğlu’nun uzmanlık alanlarıdır.


Halihazırda Türkiye Avrupa Birliği Derneğinin Yönetim Kurulu Başkanlığını devam ettirmekte ve Avrupa Birliği mevzuatını yakından takip etmektedir. Yeditepe Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesinde “Tarım Hukuku” ve Okan Üniversitesi Hukuk Fakültesinde dersler vermiştir.


Gemicioğlu İngilizce ve Fransızca dillerini bilmekte ve halen İstanbul Barosu’na kayıtlı bulunmaktadır.

Yayınlarımız

Hızla değişen ihtiyaçların ötesine geçen öncü ve yenilikçi hukuki hizmetler çerçevemiz aracılığıyla tam entegre dijital dönüşümün hukuki çözümünü sunuyoruz.

01

Adi Ortaklıkta Yönetim ve Temsil

02

KVKK Mevzuatı Uluslararası Düzenlemeler ve İçtihatlar

03

Son Değişiklikleri İşlenmiş Telekomünikasyon Hukuku Mevzuatı

Videolar

Gemicioğlu Hukuk Bürosu YouTube kanalına üye olarak güncel videolara erişebilirsiniz.

Software: Mzn