Diğer Hizmetlerimiz

Raporlama Hizmetleri

Mevcut dava ve icra takipleri ile devam eden iş süreçleri aylık ya da 3 aylık periyotlarla raporlanır. Hazırlanan raporlarda; alınacak kararların doğruluğu, risk yönetimi, konsolide çalışma, şirketin iç ve dış ilişkilerinde aksayan hususların tespiti gibi konulara hukuki bakış açısıyla değinilir. Gemicioğlu Hukuk Bürosu olarak yalnızca mevcut süreçlerin takibi ile yetinilmemekte aynı zamanda planlama ve yönetim açısından önemli olan süreçlerin belirli periyotlar ile raporlanması hizmeti de sağlanmaktadır.

Denetim (Due Diligence) Süreçleri Hizmetleri

Şirket satışı, birleşme, devralma, mal devri, ticari işletme devri gibi süreçlerde, işleme konu şirketlerin hukuki denetiminin yapılması ve incelenecek şirketin kapsamı her ne olursa olsun, şirketin faaliyet konusuna uygun ve incelenecek konularda uzman ekipleri ile etkin bir şekilde denetim hizmetleri sağlanabilmektedir.

Uygunluk Denetimi ( Compliance) Hizmetleri

Özel düzenlenmiş mevzuatı bulunan Bilişim Sektöründeki Ödeme Sistemleri, Telekomünikasyon, E-ticaret gibi alanlarda faaliyet gösteren şirketlerin mevzuat uyumluluğu için denetim faaliyetleri Gemicioğlu Hukuk Bürosu tarafından yapılmaktadır. Bu faaliyetler bir alım satım süreci kapsamında yapılabileceği gibi hizmetlerin şirketin kendi içerisinde uygunluk denetimi kapsamında verilmesi de mümkündür.

Eğitim Hizmeteleri

Gemicioğlu Hukuk Bürosu bilişim hukukuna temas eden tüm konularda uzman ortakları, avukatları ve alanında uzman akademisyenler ile birlikte şirketlerin ihtiyaç duyduğu eğitimleri vermektedir. Kişisel Verilerin Korunması, E-ticaret Mevzuatı, İzinli Pazarlama, Çağrı Merkezleri Süreçleri, ETBİS Uygulamaları, E-fatura, E-arşiv, Kişiselleştirilmiş Pazarlama Süreçleri, Sözleşme İnceleme ve Değerlendirme Eğitimleri Gemicioğlu Hukuk Bürosu tarafından verilen eğitimlerden bazılarıdır.